Forum Forum klubu sonic Kamienica Szlachecka
forum klubu sonic kamienica szlachecka wasze wypowiedzi
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Poszukuję 2 sety DJ`a Ex`a z roku 2004

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum klubu sonic Kamienica Szlachecka Strona Główna -> Wszystko o o wszystkim
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Santee1991




Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 21:45, 03 Paź 2018    Temat postu: Poszukuję 2 sety DJ`a Ex`a z roku 2004

Witajcie, ostatnio obudził się we mnie sentyment i poszukuję 2 seciki DJ`a Ex`a z klubu Sonic z roku 2004, które miałem 14 lat temu na płytce CD, niestety nie wiem co się z nią stało dawno temu i brakuje mi ich w kolekcji.

pamiętam że grane tam były tracki w kolejności;
DLA Kru
Da Hool ‎– Meet Her At The Love Parade (Dextrous Mix)
DJ Quicksilver - Planet Love (Dextrous Remix)
Sprężynka
DJ Alien - Driver
Ziggy X - This Rox
Ziggy X - Bassdusche, dalej nie pamiętam...

set2 od początku w kolejności;
Jordan & Baker - Explode (Marc Van Linden Remix)
Benny Benassi - Satisfaction (DJ Cocaine Stick Mix)
The Matrix – Protect The Innocent (Klubbmastaz Remix), dalej nie pamiętam.

Wiem że minęło wiele lat i dzisiaj pozostało forum widmo, ale liczę na odzew, bardzo mi zależy na tych setach i mam nadzieję że ktoś jeszcze takie relikty posiada. Dodam jeszcze że wspomniany DJ był także rezydentem w moim mieście w pewnym klubiku i grał praktycznie tak samo jak w Sonic, pozostał mi pamiątkowy, unikatowy 75 minutowy set, który chętnie wymienię za te dwa z Sonica Smile Do póki istnieje forum bedę tu zaglądał co jakiś czas, może uda się z kimś wymienić tymi setami.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Santee1991 dnia Nie 1:52, 28 Kwi 2019, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum klubu sonic Kamienica Szlachecka Strona Główna -> Wszystko o o wszystkim Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Regulamin